Divadielko Ako psíček a mačička piekli tortu

Vždy keď uvidíme na našom PrimaKids plagáte, že nás čaká divadielko od našich pani učiteliek, vieme, že o zábavu bude postarané. Pani učiteľky Majka a Miška sú už skúsené PrimaKids divadelníčky a tak nás dokážu vtiahnuť do deja svojím hraním, že máme pocit akoby sme sa ocitli uprostred rozprávkového príbehu.

Tento raz nám zahrali obľúbený príbeh O psíčkovi a mačičke ako piekli tortu k meninám. To ste mali vidieť, koľko srandy sme my s nimi zažili. Veď my detičky, sme im všetko museli našepkávať a opravovať ich lebo psíček s mačičkou vôbec nevedeli ako sa naozajstná torta pečie.

Okrem toho, že do cesta dali všetko možné čo v kuchynke našli, nevedeli ani do akej misy majú dať tortu piecť. A už vôbec nevedeli, ako sa používajú kuchynské rukavice lebo psíček si ich dával na nohy. Ešteže mali nás, šikovné PrimaKids detičky a my sme im so všetkým pomohli.

Toto divadielko bolo aj veľmi poučné. Predstavte si, že horúcu tortu psíčkovi a mačičke potajomky zjedol zlý vlk a potom ho bolelo bruško lebo bol pažravý a zjedol horúcu tortu úplne celú. Tak sme mu museli vysvetliť a poučiť ho, že takto sa to nerobí.

Na záver sme našim pani učiteľkám zatlieskali a poďakovali sa za krásny kultúrny zážitok. Tešíme sa na ďalšie skvelé divadielko 🙂