Slávnostný obed pri vianočnom stromčeku

Náš posledný deň v PrimaKids v tomto roku bol naozaj slávnostný a my sme si ho spolu užili. Síce nás bolo máličko, lebo veľa našich kamarátov bolo chorých ale mysleli sme na nich a tešíme sa keď sa opäť uvidíme po Novom roku so všetkými v plnej sile a zdraví.

Naše maminy nám nachystali sviatočné oblečenie, ktoré sme mali počas obeda oblečené a to len umocnilo túto vianočnú atmosféru. Prestreté a ozdobené stoly v jedálni vyzerali krásne. Vôňa čerstvých oblátok sa niesla celou škôlkou. Na začiatok sme sa pomodlili, pani učiteľka Monika prekrojila jabĺčko kde sme videli dokonalú hviezdičku.

Počas toho ako sme si pochutnávali na vianočných dobrotách nám hrali v jedálni vianočné pesničky a vládla príjemná atmosféra. Na darčeky ktoré boli uložené pod vianočným stromčekom sme si museli ešte chvíľu počkať, pootvárame si ich až spolu s našimi kamarátmi keď prídeme do škôlky po prázdninách.

A máme sa veru na čo tešiť.

Milí rodičia, bol to krásny rok plný nádherných okamihov, zážitkov, spomienok. Želáme Vám všetko len to najlepšie, najkrajšie a hlavne nech sme všetci zdraví v roku 2024.