Tekvičkovanie s rodičmi

Od skorého rána sme sa nevedeli dočkať, kedy už bude konečne popoludnie a začne sa naše obľúbené Tekvičkovanie s rodičmi. Veru táto streda bola neobyčajná. V celej škôlke sa niesla atmosféra príprav na tekvičkovanie. Pani učiteľky pripravovali výzdobu na školskom dvore a povedali nám, že nás čaká aj veľké prekvapenie.

Vôňa čerstvých muffiniek ktoré sme si napiekli s pani riaditeľkou, ozdôbky, lietajúce balóny, ale aj kostýmy detičiek ktoré chceli toto popoludnie stráviť v maskách.

Keď nadišiel ten správny čas, začali zvoniť zvončeky a vy rodičia ste priniesli taktiež dobrú náladu a smiech bolo počuť všade vôkol nás. A viete čo bolo to parádne prekvapenie? Prišla teta Vewe s veľkým kufríkom plným krásnych farieb a svojimi šikovnými rukami nám vyčarovala na tváričkách jednorožce, superhrdinov, tigríkov aj malé pavučinky a pavúčikov.

Vonku na školskom dvore už vyhrávala hudba a spolu s našimi rodičmi sme si vyrezali a ozdobili tekvičky podľa fantázie, ktorú sme mali naozaj pestrú. Pochutnali sme si na výbornom občerstvení od Matejkovho tatina Dr. Burger &  Hladný Pes, obľúbený popcorn mala na starosti naša teta Simonka a výborné wafličky nám priamo na dvore piekla teta Peťuša.

Užili sme si naozaj dokonalé tekvičkové popoludnie a ďakujeme za tieto krásne chvíle kedy môžeme byť všetci spolu v našej  drahej PrimaKids škôlke