Tvorivé dielničky s rodičmi

Keďže čas Vianoc je o spoločne strávených chvíľach, my sme Vás milí rodičia opäť vtiahli k nám prostredníctvom milej akcie Tvorivé dielničky.

Výroba krásnej vianočnej pohľadnice či zaujímavého svietnika nás prinútila nachvíľu spomaliť, vydýchnuť a dovoliť našej fantázii sa prejaviť. Bolo krásne sledovať, ako si užívate aj vy rodičia kreatívne a tvorením strávený čas s vašimi detičkami. Tešili sme sa koľko krásnych výtvorov vzniklo za toto milé poobedie.

Keby sa ale vôňa dala prenášať, cítili by ste že našou škôlkou sa niesla vôňa úžasnej kapustnice, horúcej čokolády s marshmalows a chutných hotdogov. A tak sme si mohli po dlhom sústredení aj naplniť brušká. Neverili by ste, ale vo vianočnej kuchyni nám dobrôtky cez okienko podávala aj naša milá pani riaditeľka 🙂

Naše šikovné pani učiteľky pripravili foto stenu ,,Bozk pod imelom,, kde sme si urobili kopec krásnych fotiek s našimi rodičmi. Nemôžeme zabudnúť ani na kapríka vo vani, ktorý našim dielničkám dodával tú správnu atmosféru a nás detičky potešila aj prskavka, ktorú sme si mohli pri odchode hneď aj zapáliť.

Dúfame, že sa z tejto krásnej akcie stane naša každoročná vianočná tradícia.