Veľkonočné tvorivé dielne

Na dnešné popoludnie sme sa veľmi tešili a netrpezlivo sme počúvali zvonček, kedy začnú prichádzať naše maminky a oteckovia. Čakali nás predsa veľkonočné tvorivé dielničky s našimi rodičmi 🙂

Pani učiteľky pripravili triedy na tvorenie veľkonočných dekorácii, z kuchyne sa šírila vôňa chrumkavých waflí od tety Simonky a onedlho sa naša PrimaKids škôlka premenila na veľkonočné dielničky. Tá atmosféra bola naozaj dokonalá. Hlavne na našich maminkách bolo vidno, ako si takýto spoločný kreatívny čas užívajú. Lepili sme, maľovali, vystrihovali, sypali sme trblietky, veď materiálu na tvorenie sme mali až až.

V každej triede hrala príjemná hudba a popri spoločných rozhovoroch a smiechu, začali vznikať prekrásne venčeky, pestrofarebné vajíčka a nádherné veľkonočné pozdravy. Veľmi veľkou motiváciou boli pre nás pečiatky na kartičky, ktoré sme dostávali na každom stanovišti za hotovú dekoráciu. Naša pani riaditeľka nás potešila aj milým darčekom v podobe sladkého veľkonočného medovníčka. Brušká sme si zaplnili výbornými wafľami a chutnými chlebíčkami a s krásnymi zážitkami z tohto dňa sme sa rozlúčili s našimi milými pani učiteľkami.

Pani riaditeľka, ďakujeme za takéto krásne akcie a veríme, že sa opäť všetci stretneme na podobnej milej udalosti.