Vianočné besiedky

Milí rodičia, s vianočnou decembrovou atmosférou v našej škôlke sú už tradične spojené aj prípravy a trénovanie na vianočné besiedky. Aj keď je to pre niektorých z nás trošku náročné, prekonať trému alebo zvládnuť tanček pred rodičmi s úsmevom na perách, opäť sme všetko my šikovníci krásne zvládli a máme na čo spomínať.

Dojaté a šťastné tváre našich mamičiek a tatinov hovorili za všetko. Utorok bol veru veľký deň, lebo besiedky mali až dve triedy, najmenšia sovičková trieda a po nich nasledovala včielková trieda. Pani učiteľky s tetou Peťkou a Simonkou pripravovali celú škôlku a výzdobu v triedach od rána. Nachystali aj krásnu fotostenu, kde sme sa po skončení besiedok odfotili s našimi rodičmi.

Občerstvenie sme mali pripravené od nášho kamaráta uja Tibora a mimochodom, jeho pagáčiky chutili dokonale. Od rána sa spievalo, tancovalo a na záver sme rozdali rodičom aj darčeky ktoré sme vlastnoručne s láskou vyrobili. Streda patrila našim najväčším žabkám ktoré mali program naozaj veľkolepý, ako sa na poriadnych predškolákov patrí.

Poobliekaní vo vianočných kostýmoch odtancovali krásne tance, zahrali aj krátku scénku a odrecitovali básne bez chybičky.

Do našich srdiečok vniesla vianočnú atmosféru aj naša pani riaditeľka, ktorá si pre nás všetkých pripravila vianočný príhovor ktorý bol tak precítený a vďaka nemu sme mali naozaj pocit že už nastal čas Vianoc, čas lásky, pokoja a vďačnosti.