Vianočný obed v Primakids

Vianoce sú za dverami a my sa pomaly ale isto tešíme na čas strávený s rodinou a našimi blízkymi. Počas decembra sme sa venovali vianočným zvykom a tradíciám, spoločne sme sa s našou materskou školou rozlúčili slávnostným vianočným obedom.

Nejednému kamarátovi vyčaril úsmev na tvári vianočný stromček v jedálni, vianočný výzdoba či vôňa tradičnej šošovicovej polievky a rybky.

Naše mamičky nás doma slávnostne obliekli a spokojne sme sa usadili za vianočný stôl plný dobrôt a ovocia. Pani učiteľky nám pustili vianočné piesne a koledy, nezabudli sme ani na krájanie jabĺčka či vianočné oblátky. Tento rok sa opäť krájania jablka ujala naša pani učiteľka Renátka a keďže sme mali v strede jabĺčka krásnu hviezdičku, dúfajme, že budeme po celý budúci rok zdraví.

Pochutili sme si na dobrotách a s plnými bruškami sme sa pobrali oddychovať do postielok. Kým sme spinkali, náš kamarát Tibor si pre nás pripravil veľké prekvapenie, chutné vianočky, ktorými obdaríme našich rodičov.

Vianočný čas strávený v PrimaKids bol aj tento rok čarovný a plný prekvapení a my sa už teraz tešíme na ďalšie prekvapenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *