Výlet – Modra Harmónia

Výlet – Modra Harmónia

Krásne počasie nám opäť vyšlo aj v stredu, 26.8.2020. Už od rána sa detičky tešili na príchod autobusu a na obľúbený výlet. 

Dnes sme sa vybrali do Modry Harmónie, do naozajstného lesa. Cesta rýchlo ubehla a my sme sa z mesta ocitli v uplne inom svete. Obkolesili nás kopce, veľké stromy a krásne lúky. Pred turistickou vychádzkou sme sa posilnili buchtami, ktorými nás prekvapil náš kamárat, kuchár Tibor.

Potom sme už kráčali lesom, kde sme spoznavali stromi, kvietky, ale dozvedeli sme sa aj to, aká je príroda dôležitá a krásna. Zvládli sme vyšlapať na veľký kopec, odkiaľ sme mali pri odpočinku krásny výhľad. Cestou dole sme si nazbierali listy zo stromov; dub, buk, hrab, breza a kvietok; nevädza. Použijeme ich do nášho herbáru. Statočne sme prišli až na parkovisko, kde nás čakal náš autobus a šťadtne sme docestovali domov, do našej Prima Kids smš. Tu nás čakal chutný obed, útulné postieľky a plní zážitkov sme si sladko pospinkali. Tešíme sa na ďalšie naše zaujimavé stredy zážitkov a výletov.

PrimaKids detičky