Dedo Mráz

Dedo Mráz

Pre niekoho je pondelok obyčajným dňom u nás v Primakids bol však pondelok 7.12. dňom plným prekvapení. Do našej materskej školy zavítala vzácna návšteva Dedo Mráz.

Hneď ríáno sme si vyčistili naše čimičky a uložili sme si  Keďže mal Mikuláš vela práce  s rozdávaním darčekov a dobrôt pre všetky poslušné deti privítali sme jeho pomocníka Deda Mráza s veľkým potleskom a úsmevom na tváričkách.

Všetci sme nedočkavo čakali čo náš nový kamarát vytiahne zo svojho čarovného vreca. Keďže Dedo Mráz aj Mikuláš vedia, že u nás v Primakids máme radi ovocie a zeleninku, pre všetkých si pripravili čižmičku plnú zdravých a chutných prekvapení. Druhé vrece bolo plné pomôcok do našej Primakids materskej školy. Usadili sme sa ku vianočnému stromčeku a porozprávali sme sa o jeho ceste ku nám.

Keďže sme sa celý týždeň pripravovali na príchod Mikuláša, zaspievali sme mu aj naše obľúbené piesne. Niektorí odvážlivci dokonca zarecitovali básničky a zaspievali piesne celkom sami. Okrem potlesku ich dedo Mráz odmenil aj zazvonením na čarovnom zvončeku, ktorý dostal od Mikuláša. Poďakovali sme sa za krásne darčeky a odprevadili sme ho s úsmevom na perách.