Návšteva novootvoreného detského kútika MiniMe v Hoteli Senec

Návšteva novootvoreného detského kútika MiniMe v Hoteli Senec

S našimi Primakids detičkami na sám naskytla jedinečná možnosť, vyhrať sa do sýtosti v novootvorenom detskom kútiku MiniMe v Hoteli Senec. Od rána sme sa tešili na zábavu v nových priestoroch, vychutnali sme si zdravú desiatu a pomaly sme sa pobrali do šatne, kde už mali deti pripravené PrimaKids tričká.

Opäť na nás ako vždy čakal náš starý známy, vysmiaty ujo autobusár, ktorý nás odviezol do Hotela Senec. Už na recepcii nás vítali recepčné a nasmerovali nás do detského kútika. Hneď ako sa otvorili drvené dvierka, rozpŕchli sme sa v priestore, v kútiku nás čakali šmykľavky, guličky, trampolína, či tematicky upravené priestory a dokonca aj malá kinosála.

Tematicky upravené priestory ponúkli deťom možnosť na hru ale zároveň aj relaxáciu. Keďže sme sa rozhodli spolupracovať s Hotelom Senec v detskom kútiku nás pri hre sprevádzali nie len pani učiteľky a animátori ale taktiež teta fotografka a kameramani. Pani učiteľky mali taktiež o zábavu postarané.

Po hrách sme si oddýchli na tulivakoch v súkromnej kinosále a vybrali sme sa taktiež do kulinárskeho štúdia FOODIE kde sme upiekli Pizzu s ozajstným Šéfkuchárom Michalom. Kuchári spoločne s deťmi nám pripravili taktiež chutný obed – domácu taliansku pizzu a slepačí vývar. Po chutnom obede sme sa rozlúčili s animátormi a zamestnancami a vybrali sme sa oddychovať do našej MŠ.

Bolo nám skvele už sa tešíme na ďalšie PrimaKids dobrodružstvo.