Karneval v PrimaKids

Streda bola ako inak, opäť neobyčajná. Tentoraz farebná, veselá, tanečná a kreatívna. A to hlavne preto, lebo sa celá škôlka premenila na kráľovstvo masiek, kde žili princezné, superhrdinovia, zvieratká, čarodejníci, piráti, jednorožci a mnoho ďalších bytostí. Niektoré masky boli tak premyslené a vyrobené, že sme hádali ktorý kamarát sa pod ňou skrýva lebo sme naozaj netušili.

V tento deň sme sa veľmi nasmiali. Pani učiteľka Monika odštartovala zábavu, pustila hudbu a robili sme dlhokánsky vláčik po celej škôlke.

Prechádzali sme z triedy do triedy a postupne sme nabrali všetkých našich kamarátov a urobili sme naozaj dlhý vlak. V sovičkovej triede sme si postupne predstavili všetky masky a začala sa bláznivá diskotéka. Púšťali sme si pesničky na želanie, na ktoré sa najradšej zabávame, skákali sme, tancovali a bola to obrovská párty všetkých čarovných bytostí a masiek.

Na záver sme sa odfotili pri krásne ozdobenej fašiangovej nástenke, urobili sme si fotku aby sme mali pamiatku aj každý zvlášť v maske a rovnako aj spoločnú triednu, ktorá bola veselá a farebná.

Po takejto zábave sme sa tešili na chutný obedík ktorý nás už čakal v jedálni a oddych v postieľkach.