Týždeň detí v PrimaKids

Tento týždeň sme oslavovali Deň detí a preto sme mali veľmi pestrý program a celý týždeň sme sa zabávali viac ako inokedy.

pondelok 29.5. nás pani učiteľky potešili pečením sladkých dobrôt. Deti v sovičkovej triede s pani učiteľkou piekli chutných medvedíkov. Sami si vymiešali cesto zo zdravých surovín a teta Simonka s tetou Peťušou nám medvedíkov upiekli. Deti zo včielkovej a žabkovej triedy si pripravovali vianočky. Cesto na vianočky nám pripravil náš kamarát Tibor vo svojej pekárni. Cesto sme vymiesili, vyšúľali a uplietli vianočky. A potom šup do horúcej rúry! Na vianočkách a medvedíkoch sme si pochutili doma.

V utorok 30.5. nám pani učiteľka Majka pripravila zábavný tanečný program na školskom dvore. Najskôr sme si predstavili všetky masky ktoré prišli. Na diskotéke sme si zatancovali a rozhýbali telíčka. Po diskotéke sme sa všetci odfotili pri tigrovi, ktorého pre nás pripravili pani učiteľky.

V stredu 31.5. bol hlavný deň našich osláv. Spoločne sme strávili čas na slnečných jazerách s celým kolektívom PrimaKids, svojimi rodičmi a súrodencami. Program pre nás pripravili animátori prezlečení za pána Kráľa a princezné. Hrali sme hry a súťaže a skákali sme na skákacích hradoch. Prostredie bolo krásne a príjemné. Pochutili sme si aj na výbornom občerstvení.

Vo štvrtok 1.6. nás navštívil na školskom dvore Zahrajko s myškou Eliškou. To bola ale zábava! Pripravili si pre nás tanečný program a bolo to úžasné. Zahrajka máme všetci radi a dobre ho poznáme. Pri tejto príležitosti sme sa rozlúčili aj s našimi predškolákmi, ktorých už od septembra čakajú školské brány. Budú nám veľmi chýbať.

A v piatok 2.6. nás čakalo niečo nezvyčajné. Deti zo včielkovej a žabkovej triedy navštívili kino! Premietali nám rozprávku Zúbková víla a spoločne s pani učiteľkami sme si to náramne užili. Už len cesta autobusom do kina bola zážitok. Deti zo sovičkovej triedy mali zase pripravený športový deň. Pani učiteľka Henrietka pre nás pripravila rôzne športové súťaže, kde sme si mohli trénovať našu šikovnosť a obratnosť.

A na záver v sobotu a v nedeľu 3. – 4.6. sme sa videli aj na Slnečných jazerách, kde sme mali cez víkend pripravené tvorivé dielničky pre všetky detičky 😊

Takto veselo sme spolu strávili celý týždeň. Ďakujeme všetkým ktorí sa pričinili k jeho uskutočneniu. Ďakujeme našej pani riaditeľke za všetku snahu a prípravu, pani zástupkyni a našim PrimaKids pani učiteľkám, ktoré s nami všetky akcie absolvujú. Ďakujeme tete Simonke a tete Peťke, bez ich pomoci by uskutočniť čokoľvek bolo veľmi ťažké. Ďakujeme rodičom za vašu lásku a trpezlivosť. A nezabúdajte všetci, že to robíte pre nás – vaše deti!