Canisterapia v PrimaKids – Separovanie odpadu

Canisterapia v PrimaKids – Separovanie odpadu

Opäť nás čaká Primakids streda. Ráno sme sa spoločne zahrali s našimi pani učiteľkami a kamarátmi zo škôlky. Posilnili sme sa zdravou a chutnou desiatou plnou ovocia a zeleninky a pobrali sme sa prezliecť do šatne, na školskom dvore nás čakalo veľké prekvapenie.

Zo školského dvora nás zdravila pani učiteľka so svojou štvornohou kamarátkou Lily. Lily bola čiernej farby a mala jemnú lesklú srsť, veľmi sa nám páčila a hneď sme sa s ňou skamarátili. V tichosti sme sa usadili aby sme Lili nevyplašili a netrpezlivo sme čakali čo sa bude diať. Pani učiteľka nás upozornila aby sme boli potichučky a za odmenu nám dovolila pohladkať jej vernú kamarátku. Spoločne si pre nás pripravili vystúpenie na tému separovanie odpadu a ochrana prírody.

Do vystúpenia sa zapojili aj deti, postupne si všetci vyskúšali aké je to spolupracovať so štvornohým kamarátom. Naučili sme sa, že prírodu treba chrániť a vedia to nie len ľudia ale aj zvieratká, taktiež sme si zopakovali a ukázali ako správne triediť odpad a na záver sme si vyskúšali aj s našou Lily prejsť prekážkovú dráhu. Pani učiteľku a samozrejme aj Lily sme odmenili veľkým potleskom a poďakovali sme im za krásne a náučné vystúpenie Canisterapiu.

PrimaKids detičky