Divadielko Snivadielko Buvko a Snivko a Klauniáda

Divadielko Snivadielko Buvko a Snivko a Klauniáda

Každá streda je u nás v PrimaKids výnimočná a keďže to naše detičky aj rodičia vedia, všetci sa tešili na Divadielko Zábavka. Umelci z Divadielka Zábavka nás navštevuju pravideľne tentokrát si pre nás pripravili špeciálne divadelno-akrobatické vystúpenie s názvom Buvko a Snivko a Klauniáda.

Už počas ranných hier sme sa pripravovali na divadielko a vyskúšali sme si zopár športových a akrobatických čísel. Usadili sme sa na stoličky a netrpezlivo sme čakali na začiatok predstavenia. V tom nás privítali dvaja kamaráti Buvko a Snivko, zatlieskali sme im a po potlesku nasledovala skutočná zábava.

Naučili nás aj nové piesne, tance a taktiež nám ukázali rôzne akrobatické kúsky. Najviac sa nám páčilo chodenie na drevených chodúľoch. Tento kúsok si vyskúšala aj naša pani učiteľka Renatka, za odvahu sme ju odmenili veľkým potleskom.

Postupne si chodenie na chodúľoch vyskúšali aj deti. Buvko nám predviedol taktiež svoje zručnosti s loptičkami a jeho šikovné ručičky žonglovali nie len s guličkami ale so všetkým čo mu prišlo pod ruku dokonca aj detské papučky. Rozlúčili sme sa piesňou a na záver vystúpenia sme si urobili spoločnú fotografiu.

Už sa nevieme dočkať ďalšieho vystúpenia a nových piesní.