MDD v PrimaKids

V PrimaKids máme vždy o zábavu postarané, inak tomu nebolo ani na sviatok venovaný všetkým deťom.

Medzinárodný deň detí sme tento rok v našej materskej škole oslávili aj s našimi rodičmi, kamarátmi a samozrejme s našimi pani učiteľkami. Bol krásny slnečný deň a náš školský dvor sa pomaly menil na miesto plné zábavy a farebných balónov. Dopoludnia nás navštívil kamarát Zahrajko a nebol sám, priniesol si so sebou plné vrece kamarátov zo Spievankova.

Spievali sme, tancovali, dokonca sme sa zahrali na hudobníkov. Vystúpenie sa nám veľmi páčilo a tak sme Zahrajka odmenili veľkým potleskom.

Po vystúpení sme sa s ním odfotili a rozlúčili sme sa s ním s úsmevom na perách. Pani učiteľky sa medzitým pustili do prípravy školského dvora a program na MDD. Keď sme sa vyspinkali náš školský dvor sa zmenil na miestol zábavy, nechýbali ani skákacie hrady, popcorn, rôzne dobroty a samozrejme hudba. Po chvíli začali prichádzať aj naši rodičia s ktorými sme mohli u nás v PrimaKids stráviť popoludnie plné zábavy.

Naši rodičia i my sme si mohli pochutnať na dobrotách a pani učiteľky nezabudli ani na naše maminky pre ktoré bol pripravený stánok s kozmetikou či dokonca tombola. Náš kamarát Maťko má super rodičov, ktorí sa rozhodli pripraviť skvelé pochúťky vo svojom rozprávkovom karavane.

Navštívil nás aj náš kamarát šéfkuchár ujo Tibor so svojim pomocníkom, jeho palacinky boli sladké ako med.

Všetci sme sa bavili a vychutnávali sme si náš deň. Už teraz sa tešíme na program, ktorý si pre nás vymyslia naše pani učiteľky.