Mikuláš v PrimaKids

Na dnešné ráno budeme dlho spomínať keďže v našej PrimaKids nás čakalo krásne prekvapenie už pri príchode. Predstavte si, v noci prišiel Mikuláš do našej škôlky a každému z nás nechal na papučkách mikulášsky balíček plný zdravého ovocia a orieškov. Veľmi sme sa tešili.

Vedeli sme, že dopoludnia medzi nás príde naozajstný Mikuláš a preto sme poctivo nacvičovali básničky za ktoré nás Mikuláš odmení. Keď nám pani učiteľky povedali že už prišiel, boli sme veľmi nedočkaví.

Najprv navštívil sovičkovú triedu, našich najmenších kamarátov ktorí sa tešili ale niektorí sa aj báli lebo sú maličkí a naozajstného veľkého Mikuláša ešte nevideli. Každý z nich si za odvahu zaslúžil sladkú odmenu. Ďalšia trieda na rade bola včielková a keď za dverami zazvonil zvonček, vedeli sme že už prichádza.

Včielkové detičky boli veľmi šikovné, ozýval sa spev aj krásne básničky a taktiež si zaslúžili sladkú odmenu. A na záver zazvonil zvonček aj pred žabkovou triedou a Mikuláš prišiel k naším najväčším kamarátom, predškolákom a tu si vypočul básne a piesne ktoré už naši veľkáči ,,sypali z rukáva,, ako sa hovorí.

Potešili sme sa sladkému koláčiku, Mikuláš sa s každým odfotil a tešíme sa o rok lebo ak budeme poslúchať, opäť príde medzi nás.