Vianoce so ZáBaVKou

Vianoce so ZáBaVKou

Deti čakalo toto krásne úplne predvianočné popoludnie nádherné vianočné prekvapenie. V triede bolo prirpavené divadielko, postupom sa rodičia schádzali a usádzali sa v našom PrimaKids obecenstve.

Detičky ako vošli do triedy mali dvojitú radosť. Rodičia a divadielko, to bola paráda. Po tom, ako sme sa spolu s pani učiteľkami usadili začal krásny vianočný program. Úvodom nás privítala pani učiteľka Jesika, neskôr sa nám prihovoril a uvítal nás Anjel Rafael a potom začalo divadelné predstavenie o nebíčko a peklíčku.

Anjelik počas roka spravil pár malých prehreškov, kvoli ktorým stratil krídla, pierka aj svätožiaru. Ale spolu s našimi šikovnými PrimaKids detičkami sme anjelikovi pomôhli a peklíčko sme zmenšili a nebíčko veru zväčšili. Anjelik dostal späť svoje krídla vďaka našich pesničkám, básničkám a našej spolupráci s ním.

Nakoniec dostal aj svätožiaru a už viac smutný nebol. Na záver sme spolu s anjelikom Rafaeolm ozdobili stromček, aby mohol prísť Mikuláš a odovzdať nám darčeky, ktoré nám 6.12 zabudol dať. Čertisko bol nahnevaný ale my s anjelikom sme sa veľmi tešili.

(Pomocou anjela sa deti rozpoznávať rozdiel medzi dobrom a zlom – poučné a výchovné divadielko, ktoré zaiahlo každé jedno srdiečko.)

Divadielko bolo zábavné a prekrásne. Záverom zaznela tichá noc v prevedení našej pani učiteľky Renátky, ktorá ju zahrala na akordeóne. 

Po divadielku mala príhovor naša riaditeľka Nikolka, ktorá sa poďakovala našim rodičom za dôveru a spoluprácu a popriala všetkým krásne prežitie vianočných sviatkov.