Ekopark Relax Čierna Voda

A máme tu opäť raz stredu plnú dobrodružstiev a zážitkov. Prišiel nás vyzdvihnúť náš obľúbený ujo šofér a výlet mohol začať. Tento raz sme zavítali do Ekoparku RELAX. Je to obrovský park s množstvom domácich aj lesných zvieratiek, veľkým ihriskom a nájdu sa tu preliezky ktoré nás deti, samozrejme, veľmi potešili.

Bolo síce po daždi, ale nám to vôbec nevadilo a brodili sme sa aj po blate len aby sme videli zvieratká.

Veľmi milé a zaujímavé bolo pre nás vidieť klokana ako si nesie vo svojom vrecku mláďa. Pozdravili sme srnky, moriakov, pštrosov ale aj ovečky a divé svinky. Videli sme všetky domáce zvieratká úplne zblízka,vedeli sme ich pomenovať a zaspievali sme im piesne ktoré o nich poznáme. Okrem zvieratiek sme videli aj rôzne pracovné náradie a stroje. Dokonca sme mohli nastúpiť aj na vlečku traktora a urobiť si fotky s našimi pani učiteľkami. Cítili sme sa ako naozajstní farmárikovia 🙂

Na trávnatom ihrisku sme si pobehali, slniečko nás príjemne hrialo a pochutili sme si aj na sladkých jabĺčkach ktoré nám nabalila naša teta Simonka.

Keďže sa už blížil čas odchodu, ujo šofér naštartoval náš zázračný autobus a odviezol nás naspäť do PrimaKids škôlky, kde nás už čakal teplý obedík.